DUK - dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti man tinkamiausią dydį?

Norint teisingai išsirinkti reikalingą drabužio dyd,į siūlome būtinai atkreipti dėmesį į prie kiekvienos prekės pridėtus išmatavimus. Išmatavimai yra gana tikslūs, kadangi kiekvienas prekės modelis yra išmatuojamas mūsų pačių.

Tuo pačiu verta paminėti, kad visi matavimai yra atliekami prekei esant “ramybės” būsenoje t.y jos netempiant. Taip pat prie kiekvienos prekės rasite informacija ir kiek papildomai konkretus drabužis tempiasi.

Šioje parduotuvėje parduodami tik aukščiausios kokybės drabužiai vyrams internetu. Jau esame įvykdę daugiau nei 1400 užsakymų. Paspaudę čia galite pamatyti, ką apie mūsų prekes galvoja mūsų klientai.

Na, o jeigu įsigytos prekės Jums nebūtų tinkamos, galime pasiūlyti jas grąžinti arba pakeisti nemokamai!

 

Prekes dažniausiai pristatome per 1-3 darbo dienas. Visą informaciją apie pristatymo būdus rasite paspaudę čia.

Prekės yra išsiunčiamos kiekvienos darbo dienos vakare. Užsakius prekes iki 17:00 – prekės bus išsiųstos dar tą pačią darbo dieną. Apie prekės išsiuntimą būsite informuotas el. paštu, kur kartu gausite ir sukurtos siuntos sekimo numerį.

Mūsų parduotuvėje pirktas prekes galite grąžinti arba pakeisti nemokamai per 14 dienų nuo jos pirkimo. Visą informaciją apie prekių grąžinimo taisykles rasite čia.

Norint grąžinti arba pakeisti prekę užtenka tiesiog užpildyti prekių grąžinimo formą, kurią rasite čia.

 

 

Jeigu nerandate atsakymo į jums kilusį klausimą, galite kreiptis tiesia į mus ir mes Jums padėsime!

Telefonas – +37061586660

El. paštas – info@rengiuos.lt

Facebook – [facebook=”https://www.facebook.com/rengiuos”]