Parduotuvės naudojimo sąlygos

Remiantis teisės aktų reikalavimais, pardavėjas MB “Rengiuos” (toliau – pardavėjas) pateikia klientui prekių pirkimo – pardavimo taisykles nuotoliniu būdu (ne prekybos patalpose) sudaromoms sutartims www.rengiuos.lt (toliau – parduotuvės puslapis) puslapyje.

Šios taisyklės galioja visiems klientams, kurie naudojasi parduotuvės puslapiu t.y nori įsigyti prekes, ar domisi teikiamu parduotuvės asortimentu, kurį sudaro vyriški drabužiai.

Pirkėjais gali tapti tik veiksnūs, pilnamečiai fiziniai asmenys (remiantis 1.88 straipsniu, jei asmens amžius yra nuo 14 iki 18 metų – reikalingas tėvų arba globėjų sutikimas sudaryti tokio pobūdžio sandorį) ir juridiniai asmenys.

Pirkėjas, prieš pirkdamas, privalo su šiomis taisyklėmis susipažinti. Perkant, pirkėjas patvirtina, kad su taisyklėmis susipažino ir sutinka.

Komentarai

Puslapio administratorius pasilieka teisę be įspėjimo pašalinti komentarus, kurie:

  • Visiškai nesusiję su komentuojamu subjektu;
  • Yra reklaminio pobūdžio;
  • Gali įžeisti kitus asmenis.

Atsiskaitymas už įsigytas prekes

Pirkėjas už parduotuvės puslapyje perkamas prekes gali atsiskaityti naudodamasis Paysera teikiamomis paslaugomis.

Užsakymas laikomas apmokėtu, kai pinigai pasiekia pardavėjo banko sąskaitą.

Prekių pristatymas

Po gauto apmokėjimo už prekes, pardavėjas prekes pristato pirkėjo pasirinktu būdu. Pristatymas galimas:

  • Į LPExpress paštomatą;
  • Į Omniva paštomatą;
  • Į Venipak paštomatą;
  • Pristatant registruotu paštu.

Prekes pardavėjas pristato pirkėjui vidutiniškai per 1-3 darbo dienas. Esant dideliam tarpininko, kuris atsakingas už prekių pristatymą, užimtumui, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau.

Prekių grąžinimas

Visą informaciją apie prekių grąžinimą rasite mūsų prekių grąžinimo politikoje.

 

Baigiamosios nuostatos

Pirkėjas įsipareigoja pateikti teisingus duomenis, kurių prašoma atliekant registraciją, arba tuomet kai yra vykdomas pirkimas.

Pirkėjas ir pardavėjas Sutaria, kad dėl neteisingai nurodytos pirkėjo informacijos, kuri gali būti naudojama prekių išsiuntimui, ar kitos informacijos pateikimui, visa atsakomybę dėl susidariusių pasėkmių prisiima pirkėjas.

Visi tarp pardavėjo ir pirkėjo kilę nesutarimai dėl prekių pirkimo, pristatymo, ar kitos puslapyje vykdomos veikos, sprendžiami šalių derybų būdu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.